+90 212 438 51 40  info@passdijital.com


HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA

Pass Dijital Baskı Teknolojileri Dış Ticaret A.Ş.

 

Değerli İş Ortaklarımız;

Pass Dijital Baskı Teknolojileri A.Ş kurucuları Reklam sektöründe 20 yıllık birikimlerini yüksek teknoloji ürünleri ile reklam malzemeleri satış ve pazarlama düşüncelerini 2006-2007 yıllarında yurtiçi ve yurtdışı araştırmalar yaparak 2008 yılında resmen faliyetine başlamıştır.

Firmamız, ortaklık yapısı ve mali yapısından aldığı gücü çeyrek asırı aşan deneyimi, vizyonu, uzman personel kaynağı ve teknolojik yetkinliği ile bütünleştirmektedir. Türkiye'de sektörünün genç dinamik ve teknolojik altyapısıyla öncüsü konumunu sürdürmektedir.

Firmamız özellikle Dijital Baskı Makineleri ve bu makinelerde kullanılan Solvent, Ekosolvent, UV, ve Sublime baskı boyaları ithal etmektedir. Amacımız yüksek teknoloji ürünlerini en kaliteli ve en ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunmaktır.

Firmamız Dijital Baskı Makineleri konusunda uzman teknik ekipten oluşmaktadır. Teknik servis ekibimiz düzenli olarak yurtdışında teknik eğitimlere katılmaktadır ve en son yenilikleri güncellmeleri takip etmektedir.

Pass Dijital Baskı Teknolojileri A.Ş Yenilikçidir.

Müşterilerinin değişen ihtiyaç ve beklentilerini proaktif bir yaklaşımla karşılamak için ürün ve hizmet yelpazesini sürekli geliştiren Pass Reklam Ürünleri, güncel teknolojiyi kullanmadaki yetkinliği ile yenilikci ve kullanıcı dostu uygulamalara imza atmaktadır. 

Pass Dijital Baskı Teknolojileri A.Ş İnsan Odaklıdır.

Firmamız, insan odaklı yaklaşımıyla iç müşteri olarak gördüğü çalışanlarının motivasyonu, çalışma şartlarının iyileştirilmesi, kariyer planlarıyla gelişiminin sağlanması eksenlerinde "mutlu ve memnun bir ekip" oluşturmak hedefiyle politikalarını belirlemektedir. Müşterileri ile güvene dayalı iş ortaklığı temelinde geliştirdiği iş modelini, müşterilerini anlama ve birebir çözüm sunma ayrıcalığını pekiştiren Firmamız, hedef kitlesini en iyi müşteri deneyimi ile buluşturmak üzere geliştirip, kaliteli hizmet çıtasını sürekli yükseltmektedir.

Pass Dijital Baskı Teknolojileri A.Ş Çevrecidir.

Firmamız geleceğe dönük yüzüyle çevreye katkı ve çevre etkisini en aza indirgeme çalışmalar yapmakta, çevreyi koruma yönünde insiyatifini artırmaktadır. Firmamız, sürdürülebilir gelecek için üzerine düşeni yapmak kararlılığıyla bu yönde daha fazla girişim yapmak ve proje üretmek üzere haraket etmektedir.

 

 
Pass Dijital Baskı Teknolojileri 2016 © Tüm haklaı saklıdır.