Hakkımızda

PASS Dijital Baskı Teknolojileri A.Ş.

Pass Dijital Baskı Teknolojileri A.Ş., kurucusunun reklamcılık sektöründe ve yüksek teknoloji ürünlerinde aile işletmelerinden elde edilen yirmi yılı aşan deneyimi ile, 2006 - 2007 yılları arasında yurt içi ve yurt dışı pazarlarda araştırma yapmanın ardından resmi olarak 2008 yılında faaliyete başlamıştır.

Şirketimiz uzun dönemli işbirliklerinden, kuvvetli finansal altyapısından ve çeyrek asrı aşan tecrübeden aldığı gücü uzman kadrolar, teknolojik yetkinlik ve yetenekli teknisyenler ile birleştirerek müşterilerine tatmin edici bir hizmet sunmaktadır.

DOCAN UV Rulodan Ruloya, Flatbed ve Hibrit Dijital Baskı Sistemleri, Skytec Solvent, Ekosolvent, Sublimasyon ve Direkt Baskı Makineleri, JWEI Endüstriyel Kesim Sistemleri ve bu makinelerde kullanılan yazılımlar, UV boyalar, Solvent, Ekosolvent, Sublime baskı boyaları ve makinelere ait orijinal yedek parça satışı yapan firmamız aynı zamanda teknik servis desteği vermekte, hizmet ağını her geçen gün genişleterek büyümeye devam etmektedir.

Vizyon sahibi ve yenilikçi bir yaklaşımla, sektördeki konumumuzu güçlendirerek Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’nun dinamik dijital baskı teknolojisi alanına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ve hızlı şekilde cevap vererek, verimlilik ve karlılıklarının artmasında etkin olmaktır.