Docan UV FR2010
Docan UV FR2010 Docan UV FR2010 Docan UV FR2010 Docan UV FR2010

  • LED Lamba Opsiyonu / Su Soğutmalı
  • 205 cm. x Limitsiz Baskı İmkanı
  • 6 cm. Yüksekliğinde Baskı imkanı
  • Otomatik Malzeme Açma ve Sarma
  • Beyaz Renk ve Vernik Opsiyonu
  • ONYX RIP Yazılımı
  • Antisitatik Önleyici İyon Barlar

 

FR2010 (2m UV Hibrit yazıcı)

 

2M HİBRİD UV YAZICI
Baskı Kafası seçeneği: Rioch G5/ Ricoh G6/ Konica i/ Kyocera
1. Yeni Tasarlanmış 8-10 derece dışa LED
2. Taşıyıcı ile çarpışma önleyici ve motorun etrafında dört acil durum anahtarı
3. Çok fonksiyonlu pres silindiri sert medyayı tutar ve esnek ortama en iyi gerginliği verir
4. Mürekkep düşük seviye sensörü
5. Çarpışma önleyici durdurma ve devam etme işlevi
6. Rubust 1um Metal raster & Sürtünme Önleyici

Mürekkep Kürleme Sistemi

Mürekkep kürleme sistemi, geleneksel cıva lambalarına kıyasla daha uzun ömürlü, daha sessiz çalışma, asla ozonik gaz yapmayan ve daha az ısı yayan su soğutmalı Led UV lambalarla çalışır. Kullanıcının daha fazla medya seçeneğine sahip olmasını, hassas veya hassas olmayan malzemelere ve vernik uygulamasıyla baskılara baskı yapmasının yanı sıra enerji, maliyet ve zamandan tasarruf etmesini sağlar. VOC (Uçucu Organik Bileşikler) kullanımı ile UV kürlenebilen mürekkep çevre dostudur ve kötü koku yoktur. Drawer-type UV lamba kaseti, gerektiğinde lambaların değiştirilmesini kolaylaştırır. DOCAN Benzersiz 5 derecelik BANK Açı tasarımı kafaların zarar görmemesini önler.

Vakumlu Kemerli Masa

FR2010 Hybrid UV yazıcı, ortalama olmayan bir vakum bölgesi tasarımına sahip 2m Belt-convery besleme sistemine sahiptir, bu da onu farklı boyutlarda medya baskısı ve max2000mm için uygun hale getirir. Kayış, ortam besleme adımının hareket stabilitesini sağlamak için Yüksek Hassasiyetli HARMONIC Redüktör motoru tarafından tahrik edilir.

Kılavuz Ray ve Metal Astar Raser

X eksenel metal raster ile Japon THK sessiz kılavuz rayı ile donatılmış, doğru baskı ve yüksek sürüş hızı olasılığı elde etmek için düz taşıma hareketi sağlar. Y Asix, 1um içindeki sapmayı kontrol edebilecek Metal rasterli dualDelta motor kayış sistemi tarafından tahrik edilir.

Süreklilik ve Medya besleme

Bağımsız ön ve arka kaldırma ve besleme sistemi, bir rulo 2m malzemeyi alıp besleyebilir. Sert levha ve esnek afiş işlevi için malzeme kaydı ve sürekli baskı. Medya ışını cetveli ile donatılmış, pedal anahtarı tarafından kontrol edilen yukarı ve aşağı, Y Ekseni başlangıç noktasını çok daha kolay hale getirir.

Besleme konumundaki ortam düzeni cihazı ile donatılmış olması, küçük tabakanın çalıştırılmasını kolaylaştırır. Çift gergi silindirleri, sert tabakayı ve güçlü esnek afişi tutmak içindir. Kapsam tablosu (ön ve arka) seri üretim baskı için standarttır.

Mürekkep Besleme Ünitesi

Otomatik yüksek hacimli Mürekkep Besleme sistemi sürekli baskı sağlar. Beyaz mürekkep, beyaz baskı kafasının tıkanmasını önleyen otomatik karıştırma ve dolaşım sistemine sahiptir. Bu sistem mürekkebi sürekli olarak Alt Mürekkep Tankı, Ana tank ve dahili ana tank arasında dolaştırır. Mürekkep seviyesi ayardan daha düşük olduğunda kullanıcılara alarm verebilen Mürekkep düşük seviye sensörü ile donatılmıştır.

Doğrudan Baskı

FR2010, 35 mm'ye kadar sayfa ortamına baskı yapabilir.

Rip Yazılımı

ONYX RIP Center, geniş formatlı baskı üretimine başlamak ve tutarlı yüksek kaliteli çıktı elde etmek için kontrol ve basitlik ihtiyaçlarını sağlayan Kyocera motoru için standart bir yazılımdır. ONYX RIP Center yazılımındaki çok yönlü araçlar, işleri hazırlamayı ve satılabilir baskıları daha hızlı üretmeyi kolaylaştırır.

Gelişmiş RIP teknolojisi ile kullanıcı pürüzsüz gradyanlar, canlı görüntüler ve net küçük boyutlu metinler elde edebilir. ICC renk yönetimi iş akışı canlı ve parlak renkler sağlar.

Demo Ekranı

Örnek Uygulamalar

DOCAN · Şangay

2005'ten beri

Örnek Uygulamalar


 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ