Docan UV H3000R
Docan UV H3000R Docan UV H3000R Docan UV H3000R
  • LED Lamba Opsiyonu / Su Soğutmalı
  • 320x205 cm. Flatbed 320 cm. Rulodan Ruloya
  • 10 cm. Yüksekliğinde Baskı imkanı
  • Medya Sabitleme Pinleri
  • Beyaz Renk ve Vernik Opsiyonu
  • ONYX RIP Yazılımı Opsiyonel
  • Antisitatik Önleyici İyon Barlar

 

Mürekkep Kürleme Sistemi

11111

Mürekkep kürleme sistemi, geleneksel cıva lambalarına kıyasla daha uzun ömürlü, daha sessiz çalışma, asla ozonik gaz yapmayan ve daha az ısı yayan su soğutmalı Led UV lambalarla çalışır. Kullanıcının daha fazla medya seçeneğine, hassas veya hassas olmayan malzemelere baskılara ve vernikli uygulama ile baskılara sahip olmasını ve ayrıca enerji, maliyet ve zamandan tasarruf etmesini sağlar. VOC (Uçucu Organik Bileşikler) kullanımıyla UV ile iyileştirilebilir mürekkep çevre dostudur ve kötü koku yoktur. Drawer-type UV lamba kaseti, gerektiğinde lambaların değiştirilmesini kolaylaştırır. DOCAN Benzersiz 5 derecelik BANK Açı tasarımı kafaların zarar görmemesini önler.

Vakumlu Masa ve Kayıt Pimi

11111

Rulodan ruloya baskı işlevleriyle tabakadan tabakaya birleştirerek, büyük boyutlu bir vakum masası, ortamların doğru beslenmesi içindir. Maksimum malzeme genişliği 320 cm ve uzunluğu 205 cm'dir. Sert ortamları kolayca konumlandırmak için pnömatik katlanabilir doğrusal hizalama pimlerine sahip masa. Sistemi çalıştırmak için hava kompresörü bağlantısı gereklidir. X ekseninde 5 ve Y ekseninde 4 pim vardır. H3000 RM, yazılımdan bir tıklama ile flatbed'den roll-to-roll moduna kolayca geçebilir.

Sarma Silindiri

Esnek ortamları serbest bırakmak ve toplamak için şişme sarma silindiri. Ön çerçevedeki makaralı gerilim kontrol panelleri dönme hızını ayarlamak içindir.

5 bölgeli Hava Emme ve Geri

11111

Vakum masasının 5 bölgeli hava emişi için iki Güçlü vakum pompası. İlgili kontrol düğmeleriyle, bir pedal anahtarı, ağır ortamları kolayca kaldırmak için hava üfleme işlevini tersine çevirebilir (İsteğe bağlı). Vakum etkisinin verimli ve güçlü dağılımı için Honey-Comb masası ve dahili hava borusu kanalları.

Kılavuz Ray ve Metal Astar Raser

Daha yüksek hassasiyet, verimlilik ve stabilitede doğrusal motorla donatılmış Japon THK sessiz kılavuz rayı ve X eksenel metal raster, doğru baskı ve yüksek sürüş hızı olasılığı elde etmek için düz taşıyıcı hareket etmesini sağlar. Y Asix, 1um içindeki sapmayı kontrol edebilecek Metal rasterli çift Delta motor kayış sistemi ile tahrik edilir.

Taşıma Taşıma Sistemi

111

Gelişmiş Otomatik Yükseklik Dedektörü ile malzeme kalınlığını algılayabilir ve en kaliteli baskı için iyi bir yükseklik konumu bulabilir. Anti-Crash ve continue yazdırma sistemi, baskı kafasını çökmeye karşı koruyabilir ve yazdırmaya devam ederek ortam ve zaman tasarrufu sağlayabilir. Taşıma kafası taşıma mekanizmasının her iki tarafındaki yüksek hassasiyetli darbe sensörleri sayesinde, baskı kafaları kıvrılmış, şişmiş veya kabarmış malzemelerden zarar görmez. Mekanizma, görüntü kalitesini bozan elektrostatik etkiyi önlemek için anti-statik cihazlara sahiptir.

Mürekkep Besleme Ünitesi

11111

Otomatik yüksek hacimli Mürekkep Besleme sistemi sürekli baskı sağlar. Beyaz mürekkep, beyaz baskı kafasının tıkanmasını önleyen otomatik karıştırma ve dolaşım sistemine sahiptir. Bu sistem mürekkebi sürekli olarak Alt Mürekkep Tankı, Ana tank ve dahili ana tank arasında dolaştırır. Mürekkep seviyesi ayardan daha düşük olduğunda kullanıcılara alarm verebilen Mürekkep düşük seviye sensörü ile donatılmıştır.

Doğrudan Baskı

11111

100 mm kalınlığa kadar alt tabakalara baskı yapabilir ve masa ile baskı kafası arasındaki baskı mesafesi, daha kalın malzemelere baskı yapmak için isteğe bağlı bir adaptörle 200 mm'ye kadar yükseltilebilir. 100kg ağırlığa kadar ağır alt tabakalara baskı yapmak mümkündür.

Rip Yazılımı

123123

ONYX RIP Center, geniş formatlı baskı üretimine başlamak ve tutarlı yüksek kaliteli çıktı elde etmek için kontrol ve basitlik ihtiyacı sağlayan Kyocera motoru için standart bir yazılımdır. ONYX RIP Center yazılımındaki çok yönlü araçlar, işleri hazırlamayı ve satılabilir baskıları daha hızlı üretmeyi kolaylaştırır.

11111

Gelişmiş RIP teknolojisi ile kullanıcı yumuşak gradyanlar, canlı görüntüler ve çok net küçük boyutlu metinler elde edebilir. ICC renk yönetimi iş akışı canlı ve parlak renkler sağlar.

Örnek Uygulamalar

DOCAN · Şangay

2005'ten beri

DOCAN UV H3000R MODELİ

KYOCERA KJ4A  3.5 PL / RICOH GEN5 7 PL

Docan UV H3000 Faltbed Özellikleri

Baskı Teknolojisi

Drop-on-demand Micro Piezo Inkjet Teknoloji

Baskı Kafası

Kyocera 3.5 Pl.    /  Ricoh Gen5  

Nozzle Sayısı

2558 Nozzle       / 1280 Nozle 

Damla Büyüklüğü (pl)

3.5 Pl                  /     7 pl.        

Kafa Yüksekliği

Min: 2.0 mm        / Max:10 cm.

Medya Özellikleri

Max. Medya Genişliği

3300X2100

Max. Baskı Genişilği

3200X2050 Roll Medya Genişliği 3200

Max. Medya Yüksekliği

10 cm

* : Baskı kalitesi açısından kafanın Medyadan olan yüksekliği 2-3 mm. olmalıdır.

 Her Türlü Sert ve Esnek Zemine Baskı İmkanı

 

Baskı Hızları

Yüksek Hızlı Modu 4 Adet Kafa

120 m2/saat     /  40 m2/saat   

Üretim Modu 4 Adet Kafa

 80 m2/saat     /   25 m2/saat  

Kaliteli Modu 4 Adet Kafa

 50 m2/saat     /  14 m2/saat  

* : Baskı hızı DPI seçeneğine göre değişkenlik gösterebilir.

Elektrik Gereksinimi

Baskı Esnasında

< 360 W

Beklemede / Stand-by

≤ 0.5 W / ≤ 60 W

Güç / Frekans

AC 100-240 V ± 10 % - 60 or 50 Hz

Çalışma Ortamı

Sıcaklık

20°C - 30 °C 

Nem

40% - 60 % (Yoğunlaşmamış) 

Ağırlık ve Ölçü

Genişlik x Derinlik x Yükseklik

5310x 3300x 1610 mm

Ağırlık

3810 kg

 

 

Örnek Uygulamalar


 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ

 

DOCAN UV UYGULAMA RESİMLERİ