Promosyon Show 2023

27/09/2023 - 30/09/2023

PROMOSYON ÜRÜNLERİNDEKİ YENİLİKÇİ TRENDLER 35.PROMOSYON SHOW FUARI ‘NDA…

27-30 Eylül 2023 tarihleri arasında İFM fuar alanında gerçekleşecek olan PROMOSYON SHOW  35.Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı sektör temsilcilerini 1.hall  11.451 m2 lik bir alanda buluşturacaktır.

 

PROMOSYON SHOW FUARI, Kurumsal Hediye, Promosyon Ürünleri ve reklam endüstrinde Türkiye’deki en büyük ticaret fuarlarıdır. 34 yıldan beri düzenlenen fuar, her yıl daha fazla katılımcı ve ziyaretçiyi bir platforma taşımaktadır.

 

Türkiye’ nin son yıllarda promosyon sektöründe hızlı bir büyüme kaydetmiştir. En uygun maliyetleri yüksek kalite ile birleştiren promosyon ürünleri sektörü, tasarımları ve lojistik koşulları ile avantajlı konumunu korumaktadır. Bu farklılıktan dolayı ülkeler Türkiye’yi tercih etmektedir. Türkiye’ de promosyon sektörü reklam, kağıt ve kağıt ürünleri, matbaacılık, basım ve yayım, tekstil, plastik mamulleri, metal ve makine sanayi, seramik ve cam gibi bir çok sektörle bağlantılıdır. Türkiye’nin güçlü olduğu bu sektördeki gelişmelere paralel olarak promosyon malzemeleri sektörü de bu gelişmelerden olumlu yönde etkilenmektedir. 

 

Türkiye, başta Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere 100’den fazla ülkeye promosyon ürünleri ihraç etmektedir.2016-2020 yılları arasında ihracat oranları %65 artarken, aynı dönemde ithalat artışı %15 seviyesinde kalmıştır. Yetkililer, promosyon ve hediyelik eşya ihracatının 2026 yılı sonunda 3 milyar dolara ulaşmasını beklemektedir. Öte yandan, yan sanayiler de dahil olmak üzere sektörde çalışan sayısı 300 bin kişiye ulaşmaktadır. Yerli üretim yatırımlarındaki artış, promosyon sektörünün gelecekte de Türkiye için dev ve sürdürülebilir bir ihracat potansiyeline sahip olacağını göstermektedir.

 

Fuarı ziyaret etmek için Online Davetiyeni Hemen Al.