ARED Antalya Toplantısı Gerçekleştirildi.

18/09/2023

Sponsoru olduğumuz ARED Antalya Toplantısı Gerçekleştirildi.

Toplantıyı organize eden ARED Yönetimi ve ARED Antalya sorumlusu Seçil Bayrak firması yetkilisi

Sn. Mehmet Atılgan'a Misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz.

ARED Antalya Toplantısı ve Sektörel Eğitim Semineri Gerçekleştirildi!

 

 

ARED Antalya Toplantısı ve Sektörel Eğitim Semineri Gerçekleştirildi!

ARED Açıkhava ve Endüstriyel Reklamcılar Derneği’nin, endüstriyel reklamcılık sektörünü her alanda bilinçlendirmek amacıyla 2007 yılından bu yana düzenlediği toplantılarında, 2023 yılının dördüncü toplantısı Antalya’da gerçekleştirildi.

Sektörün firma sahipleri, karar vericileri ve yöneticileri ile bir araya gelerek, ARED faaliyetleri ve FESPA Eurasia 2023 Fuarı ile ilgili bilgi vermek, sektör hakkında sohbet etmek ve seminer düzenlemek amacıyla, 8 Eylül 2023 tarihinde, 14:00-17:00 arasında, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda, ARED Antalya Toplantısı ve Sektörel Eğitim Semineri düzenlendi.

Toplantı; ARED Başkanı Şahin Acar, Başkan Yardımcısı Şaban Beyler, Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Yıldırım, ARED Antalya İl Temsilcisi Seçil Bayrak’tan Mehmet Atılgan ve SDS Antalya Reklam Ürünleri’nden Sebahattin Çulgatay’ın yaptığı ziyaretlerin ardından gerçekleştirildi. ARED Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile İl Temsilcisinin organizasyonunda, ARED İl Temsilcisi Seçil Bayrak’tan Mehmet Atılgan, 9. Dönem Yönetim Kurulu Üyemiz ve Kurumsal İletişim KomitesiBaşkanımız Rekmar Reklam'dan Alper Tenşi, Belirsizliklere Karşı İşimizi Sağlam Temeller ile Güçlendirmek konulu seminer sunumunu gerçekleştiren Ruhan Maral ve sektör temsilcilerinin katılımlarıyla gerçekleşen toplantıya FESPA Eurasia, Folpa, İstanbul Reklam, Mimaki Eurasia, Orafol, Pass Dijital, Prodigital, SDS Antalya ve Unifol firmaları sponsorluklarıyla değer kattı.

Toplantı; ARED Başkanı Şahin Acar’ın açılış konuşmasıyla başladı. Hoş geldiniz konuşmasını gerçekleştiren ARED Başkanı Şahin Acar konuşmasına, organizasyonda görev alanlara, sponsorluklarıyla destek verenlere ve katılımları ile misafirperverlikleri için tüm salona teşekkür ederek başladı.

Şahin Acar, ARED’in sektördeki iletişimi mümkün olduğunca artırmaya ve güçlendirmeye yönelik düzenlediği il toplantılarında, ARED’in de yerel sektör sorunlarını birebir dinleme imkanı bulduğunu belirtti. Acar konuşmasının büyük çoğunluğunda ARED’in deprem faaliyetlerinden bahsetti ve “Konteyner Kentlerimizi Birlikte İnşa Edelim” bağış kampanyasına katkıda bulunan tüm paydaşlara teşekkürlerini iletti. Şahin Acar konuşmasının devamında depremzede sektör temsilcilerinin FESPA Eurasia 2023 fuarına ziyaretlerinde ulaşım desteği sağlanacağını belirterek salondaki tüm katılımcıları ARED ve FESPA ortaklığıyla 23-26 Kasım 2023’te İFM’de (İstanbul Fuar Merkezi) düzenlenecek 10. FESPA Eurasia Fuarı’nı ziyaret etmeye ve katılımcıları 9. ARED Ödülleri’23 yarışmasına başvurmaya  davet etti. Acar konuşmasını toplantıya dair iyi dileklerle sonlandırdı.

Açılış konuşmalarının ardından gerçekleşen tanışma bölümünde farklı illerden bir araya gelen katılımcılar tek tek söz alarak hem kendilerini hem de firmalarını tanıttılar. Katılımcıların birbiriyle tanışmasının ardından toplantıya katılım sağlayabilmiş olan yeni üyeler Antalya’dan Halit Tekin (Tekin Reklam) ve Ferdi Merttürk (Mertsan Reklam) yaka rozeti takdimi gerçekleştirildi. Ardından ARED Antalya Ustalara Saygı Töreni’nde Antalya’daki tabela ustalarımız Enver Yiğit, Erkan Saltoğlu, Hüseyin Küçükoğlu ve Kemal Atay’a plaketleri takdim edildi.

 

Programın devamında “Belirsizliklere Karşı İşimizi Sağlam Temeller ile Güçlendirmek” konulu seminer sunumunu Ruhan Maral gerçekleştirdi ve toplantı sonunda katılımcılara katılım belgeleri, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür belgeleri takdim edildi. ARED Antalya Toplantısı ve Sektörel Eğitim Semineri’ne Antalya’nın yanı sıra Adıyaman, İzmir ve İstanbul’dan yaklaşık 65 kişi katıldı.