Fespa Berlin Global Fuarındayız 15-18 Mayıs 2018

12/02/2018

FESPA 2018 küresel baskı fuarının, Messe Berlin, Almanya'da 15-18 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşeceğini duyurdu.

Bir sonraki global baskı fuarının, Berlin Messe'nin 9 salonunda led ekran, dijital ve tekstil baskı çözümleri sergilemesi bekleniyor. FESPA 2018 yine basılı görsel iletişim çözümleri için Avrupa Sign Expo ile birlikte yer alacaktır.

Roé Guarnori (née McGuinness) bölüm direktörü, FESPA, şunları söyledi: "Her zaman katılımcılarımızla fuarlarımızın yerini görüşüyoruz ve Berlin en çok beğenilenlerden biriydi. Berlin etkinliği için katılımcılardan olumlu tepkiler aldık. Bu durum, FESPA 2017 başlamadan önce önceden ayrılmış ve opsiyonel olarak belirlenmiş olan taban alanından anlaşılıyor.

"Berlin, katılımcılarımızın çoğunun 2007 yılındaki son Berlin etkinliğimiz hakkında olumlu bir anı yaşadığından sevilen bir şehir. Almanya'nın başkenti ve en büyük şehri, Avrupa'daki yedinci en büyük şehir ve kültür, siyaset ve medya için dünyaca ünlü bir merkez. En Önemlisi, Berlin tüm Avrupa ve uluslararası büyük şehirlerden ulaşılabilen kıtasal bir hava ve demiryolu trafik merkezidir. "

Dünyanın önde gelen konferans düzenleyicilerinden biri olan Berlin Messe, Berlin havaalanına arabayla sadece 10 dakika mesafede bulunan erişilebilir bir konumdadır.  uluslararası ziyaretçilere kolaylıkla ulaşılmasını ve 750'nin üzerinde otele ev sahipliği yapan şehir merkezinden kısa bir yolculuk yapılmasını sağlar.

FESPA Berlin'de son olarak yer aldığında, Batı Avrupa'daki geleneksel çekirdek kitlelere ek olarak Doğu Avrupa, özellikle Polonya ve Rusya'dan katılım arttı.

FESPA hakkında daha fazla bilgi edinmek ve piyasadaki en yeni haber ve teknolojileri güncel tutmak için lütfen www.fespa.com adresini ziyaret edin.